Cyberpunk 2077 i dziewczyny ubrane w tatuaże. „Najwyższa klasa szczegółów”

Cyberpunk-2077-tatuaze-mod
Newsy PC

To niecodzienny pomysł na garderobę dla żeńskiej wersji V z Cyberpunk 2077. Dzięki temu projektowi zamiast bluzek i szortów będą jedynie tatuaże.

Mody do Cyberpunk 2077 są obecnie na fali, dlatego postanowiliśmy podsyłać Wam ciekawe lub nietypowe projekty od społeczności. Dopiero co mogliście zobaczyć Larę Croft z serii Tomb Raider w grze od CD Projekt RED. Pisaliśmy również o kultowym sportowym aucie Mazda Miata. Teraz prezentujemy modyfikację, która spodoba się fanom tatuaży.

Mod do Cyberpunk 2077. Tatuaże zamiast ciuchów

Moder o pseudonimie ArJay2k8 specjalizuje się w dodawaniu tatuaży do CP 2077. Stworzył już kilka projektów, które pobrały dziesiątki tysięcy graczy, a teraz zaprezentował kolejną wersję. Tym razem nie są to drobne tatuaże, które można traktować jako dodatek do garderoby. Jego projekt, przeznaczony dla żeńskiej wersji V, może po prostu zastąpić garderobę.

Stworzony wzór oplatający całą postać jest niesamowicie szczegółowy, co doceniły osoby, które pobrały moda. – To tatuaże najwyższej klasy, brak mi słów. Niesamowita praca! – zachwala jeden z nich. Jeśli chcesz się przekonać, jak wyglądają bohaterki V ubrane w tatuaże, przykładowe screeny zobaczysz na drugiej podstronie.

V z CP2077 ubrana w tatuaże – screeny na drugiej podstronie newsa.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie