Teraz stworzysz swoją Larę Croft w Cyberpunk 2077. Niesamowite możliwości

Cyberpunk 2077 Lara Croft mod
Newsy PC

Seria Tomb Raider wdarła się do Cyberpunk 2077 za sprawą świetnego projektu, dzięki któremu otrzymaliśmy 28 różnych elementów do stworzenia wymarzonej Lary Croft.

Kto jest zakochany w pannie Croft, z pewnością śledzi losy zapowiedzianych niedawno remasterów kultowej trylogii Tomb Raider. Otrzymamy lepszą grafikę, ale nie tylko. Pojawi się również sporo dobrych zmian w rozgrywce, np. paski zdrowia nad głowami bossów. Jak to będzie wyglądać, przekonamy się osobiście w dniu premiery remasterów, już 14 lutego. Tutaj z kolei zobaczycie, jak wygląda Tomb Raider 2 z technologią Ray Tracing. Jeśli jednak nie interesują Was odgrzewane kotlety, choćby przygotowano je z największym kunsztem, możecie zrobić sobie Larę Croft w Cyberpunk 2077! Znana postać zawitała już w wielu grach dzięki modom, tutaj zobaczycie ją w Uncharted: Zaginione dziedzictwo. A jak wygląda w hicie od CD Projekt RED?

Lara Croft – zagraj dziewczyną w Cyberpunk 2077

Moder posługujący się pseudonimem Dusty2077 udostępnił do pobrania projekt Lara Croft Unified Outfit (Archive XL – FemV). To plik zawierający aż 28 różnych części garderoby znanej poszukiwaczki przygód. Możemy z nich “ulepić” pannę Croft wedle własnego uznania.

Do dyspozycji mamy szorty w sześciu kolorach i tyle samo wersji koszulki na ramiączkach. Do tego kilka wysokich butów, plecaków, rękawiczek i naszyjnik. Dzięki tym elementom stworzymy klasyczną Larę Croft w kilku wariantach. Zobaczcie, jak prezentuje się bohaterka podczas rozgrywki w CP 2077!

Screeny z Larą Croft w CP2077 na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie