Cyberpunk 2077. Chcecie zagrać już teraz na Xboksie? To banalnie proste!

0 komentarzy

Grę Cyberpunk 2077 na konsolach Microsoftu, możecie odpalić już teraz.

Zgodzicie się, że kiedy za czymś bardzo czekacie, to czas potrafi się dłużyć niemiłosiernie? Myślę, że przeżył to każdy z nas. Dlatego też prezentujemy rozwiązanie, które pozwoli zasiąść do długo oczekiwanego hitu studia CD Projekt RED w tym momencie!

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami konsoli Xbox One lub Xbox Series X/S oraz pobraliście wszystkie niezbędne dane na dysk, możecie rozpocząć zabawę już teraz. Wystarczy, że dokonacie zmiany regionu w opcjach sprzętu na Nową Zelandię. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu i sprawi, że jako jedni z pierwszych zawitacie do urzekającej metropolii Night City.

Jesteśmy bardzo ciekaw Waszych odczuć. Dajcie znać w komentarzach jak wyglądają Wasze wrażenia z rozgrywki. Pierwsze recenzje Cyberpunk 2077, które ukazały się w sieci zwiastują rewelacyjną przygodę. My również testujemy grę i niebawem na łamach portalu podzielimy się z Wami opinią o tytule.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się