Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

2 komentarze

Cyberpunk 2077 z polskim dubbingiem. Oto rodzima wersja nowego trailera

CD Projekt RED opublikowało polską wersję najnowszego trailera z Cyberpunka 2077. Filmik prezentuje próbkę rodzimego dubbingu.

W wideo można usłyszeć między innymi Kamila Kulę, którego głosem w przemawia męska wersja V. Aktor podkładał już głos w paru innych produkcjach – na przykład w karciance Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (był Gasconem) czy w filmach Czarna Pantera (T’Challa) oraz Wonder Woman (Steve Trevor).

Niestety nie mamy okazji usłyszeć kobiecego wydania V, bo postaci nie ma w trailerze. Nie jest jednak tajemnicą, że w rodzimej lokalizacji głosu użyczy jej Lidia Sadowa (Elsa z Krainy Lodu). Natomiast w główną postać w Cyberpunku – czyli w Johny’ego Silverhanda – wcieli się Michał Żebrowski.

Wspomniany trailer został zaprezentowany w wersji oryginalnej na wczorajszym Night City Wire. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję również rzucić okiem na nowy gameplay. O pokazie piszemy tutaj; poniżej zamieszczamy materiał z rozgrywką oraz – dla porównania z polskim wydaniem – trailer z oryginalnym dubbingiem.

Przy okazji warto wspomnieć, że na platformie GOG.com CD Projekt RED udostępniło niedawno za darmo zestaw cyfrowych gadżetów z produkcji. Plakaty, tapety i grafiki koncepcyjne odbierzemy tylko przez określony czas, a konkretnie do 4 lipca 2020 r., do godziny 19:00.

Nowa produkcja RED-ów ma zadebiutować 19 listopada 2020, trafiając na PC, PS4 i Xboksa One.

 

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się