Cyberpunk 2077 – darmowe cyfrowe gadżety do odebrania

Cyberpunk 2077 – darmowe cyfrowe gadżety do odebrania
Gry za darmo Newsy PC

Czas na specjalny prezent dla tych, którzy czekają na premierę Cyberpunk 2077 oraz dla tych, którzy chcą lepiej poznać uniwersum gry. Prezenty na GOG.com.

Odwiedzając GOG.COM już dziś można odebrać zestaw cyfrowych gadżetów z Cyberpunk 2077 za darmo. Oferta jest limitowana czasowo, więc nie zwlekajcie, bo macie czas tylko do 4 lipca 2020 r., do godziny 19:00.

Zanurz się w świecie gry w oczekiwaniu na nadchodzące wydarzenie Night City Wire, które odbędzie się już jutro. W kolekcji bonusów do Cyberpunk 2077 znajdziesz wszystkie oficjalne, cyfrowe gadżety z gry udostępnione do tej pory przez studio CD PROJEKT RED, jak również mnóstwo nowej zawartości.

  • Odpicuj swój salon, pulpit, a nawet komórkę, dzięki plakatom do druku, cyfrowym tapetom oraz grafice ze steelbooka.
  • Dowiedz się więcej o mrocznym świecie przyszłości dzięki grafikom koncepcyjnym, renderom postaci oraz projektom broni.
  • Sprawdź nowe plakaty reklamowe z gry i grafiki koncepcyjne.

To jeszcze nie wszystko. Od dziś do 4 lipca, do godziny 19:00, możesz kupić w GOG.com Kolekcję: Tylko RED. Ten pakiet gier zawiera egzemplarz Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży oraz wszystkie tytuły z uniwersum Wiedźmina ze zniżką większą niż kiedykolwiek wcześniej.

Co więcej, jeśli zamówisz Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży na GOG.com teraz (lub masz już grę w swojej bibliotece), otrzymasz specjalny pakiet zniżek na markowe produkty z gry. Pakiet ten zawiera:

  • Zniżkę 35% na kolekcję Cyberpunk 2077 w oficjalnym sklepie CD PROJEKT RED.
  • Zniżkę 20% na zakupy w sklepie J!NX, która obejmuje cały asortyment.
  • Zniżkę 25% na wybrane produkty promocyjne Cyberpunk 2077 od Dark Horse, dostępne w Things From Another World.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie