Cyberpunk 2077 - kilkoro ludzi pali mechaniczne elementy. Stworzyło się ogromne ognisko

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Co z dodatkami i multiplayer do Cyberpunka 2077? Gracz znalazł ciekawe informacje

Wygląda na to, że CD Projekt Red nie porzuciło rozwijania trybu multiplayer w grze Cyberpunk 2077. W kodzie gry natknięto się na linijki kodu, które wskazują, że deweloperzy jednak pracują nad rozgrywką wieloosobową.

Doniesienia o tym ujrzały światło dzienne za pośrednictwem Dataminera Tylera McVickera. Opublikował on niedawno w sieci krótkie wideo, w którym omawia swoje znalezisko w kodzie produkcji. Według niego po aktualizacji 1.3 w linijkach kodu skrywają się już fragmenty, które wskazują na wymienione przed momentem multi oraz na dwa duże rozszerzenia, nad którymi mają pracować obecnie deweloperzy.

Cyberpunk 2077 - fragment kodu, który wskazuje na prace nad multiplayerem
Źródło: YouTube Tyler McVicker

Warto wspomnieć, że tryb multiplayer przez dłuższy czas miał być osobną produkcją, którą gracze uruchamialiby niezależnie od samego CP2077. CD Projekt Red wycofało się z tego pomysłu i przez dłuższy czas studio nie poruszało tematu. Później jednak Adam Kiciński poinformował, że rzeczywiście moduł multiplayer powinien trafić do samej gry, a nie w formie osobnej produkcji. Wygląda na to, że obecnie ten plan powoli wchodzi w życie. Kiedy z niego wszyscy skorzystamy? Nie wydaje mi się, że prędko, ponieważ to pierwszy od niedawna przypadek, gdy temat multi z Cyberpunk 2077 z powrotem jest wyciągany na tapet.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się