Gracze nie mogą uwierzyć w to losowe wydarzenie w Cyberpunk 2077. “To tak się da?”

Gracze nie mogą uwierzyć w to losowe wydarzenie w Cyberpunk 2077. “To tak się da?”
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Gracze Cyberpunk 2077 cały czas odkrywają nowe smaczki w grze. Jeden z nich wydaje się absurdalny, ale jest dość… boleśnie realistyczny.

Gracze do tej pory znajdują większe lub mniejsze ciekawostki w Cyberpunk 2077. Jedni odkrywają to, co było w zasadzie oczywiste, a inni chwalą się odkryciem nowych easter eggów. Teraz na Reddicie jeden z fanów znów donosi o nowym odkryciu, choć nie jest do końca jasne, czy to faktycznie nowość, czy gracze dopiero teraz to odkryli.

Aby dowiedzieć się, o co dokładnie chodzi, wystarczy obejrzeć poniższy materiał wideo. Zaczyna się jak gdyby nigdy nic się nie działo – ot, V biegnie przez zdewastowane uliczki Dogtown. Po chwili jednak przychodzi zaskoczenie – nasza bohaterka się potyka i upada na ziemię. Czemu? Skąd? Jak?

Niestety nie znamy odpowiedzi na te pytania – gracze nie mają pojęcia, czemu V potrafi się nagle przewrócić. Niektórzy myślą, że to bug, ale zdecydowanie wygląda to na celowy “ficzer”. V potyka się o własne nogi i upada na ręce. Ma to sens i dodaje realizmu, bo chyba prawie każdemu zdarzyło się w życiu takie “potknięcie”.

“To tak się da?!” – dziwią się niektórzy. Inni sugerują, że winę za nagłe potknięcie V ponosi zbyt mało punktów zainwestowanych w konkretne drzewa rozwoju postaci. Inni uważają, że to całkowicie losowe i rzadkie wydarzenie, którym nie powinniśmy sobie zaprzątać głowy. Cokolwiek by nie było, jest to z pewnością dość abstrakcyjny, ale finalnie i ciekawy smaczek.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie