Cyberpunk 2077 – sportowy Nissan Silvia S15 Spec R wjechał do Night City

Cyberpunk 2077 Nissan Silvia S15 Spec R 2000
Newsy PC

To kolejne sportowe auto, które możemy zainstalować w Cyberpunk 2077 dzięki społeczności. Nowy mod do gry od CD Projekt RED już do pobrania.

Może nie jest to tak spektakularny model, jak opisywany niedawno najnowszy Lamborghini Revuelto, ale jeśli lubicie bardziej klasyczne i mniej wyróżniające się na ulicy fury, przedstawiany dzisiaj Nissan Silvia S15 Spec R jest w sam raz dla Was. Możemy go dołączyć do kolekcji wspomnianego Lambo, ale i takich najnowszych aut jak np. Mazda MX-5 Miata oraz Dodge Challenger SRT Demon 2018 i Toyota Supra Mk5 (A90) 2020 HKS Bodykit.

Wypasiony Nissan Silvia już na ulicach Night City

Świeżutki mod do Cyberpunk 2077 daje nam kolejny samochód, czyli wspomnianego Nissana Silvia S15 Spec R z 2000 roku. To wersja po tuningu, z unikalnym ustawieniem zawieszenia oraz pełnym wyposażeniem dodatkowym. Warto wspomnieć, że auto zostało stworzone od zera i nie podmienia pojazdu, który jest już dostępny w CP2077. Mamy zatem w pełni niestandardowe wnętrze, unikalne kolizje, a także działające światła długie oraz cofania. Szalejąc po Night City, będziemy mogli również złapać gumę, ponieważ autor moda wprowadził możliwość przebicia opon.

To jednak nie koniec atrakcji. Nowy Nissan został zaopatrzony też w zestaw nadwozia Pandem, który dodaje mu agresywnego wyglądu. Możemy również zmienić mu kolor, instalując dodatkowy plik.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak zainstalować auto oraz gdzie pobrać niezbędne pliki, zapraszamy na drugą podstronę. Tam też znajdziecie galerię przedstawiającą ten kultowy model japońskiej marki.

Screeny prezentujące sportowego Nissana w Cyberpunk 2077 na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie