Cyberpunk 2077 z nowymi autami. Toyota Supra i Dodge Challenger

Cyberpunk 2077 Toyota Dodge
Newsy PC

Do Cyberpunk 2077 wjechały specjalne edycje samochodów Toyota oraz Dodge. Można je zainstalować, pobierając dwie nowe modyfikacje do gry od CD Projekt RED.

Jeśli lubisz sportowe fury, a co więcej grasz w cyberpunkową grę na komputerze PC, możesz sięgnąć po dwa nowe auta. To kolejne świeżutkie samochody od społeczności, które pojawiły się w ostatnich dniach. Wcześniej przedstawialiśmy Wam takie modele jak Mazda MX-5 Miata oraz Cadillac Escalade (III) ESV Platinum. Znajdziecie je w naszej sekcji „Mody do Cyberpunk 2077„. Teraz pora na nowe nabytki, którymi można się rozbijać po Night City.

Cyberpunk 2077 i nowe samochody

Pierwszym sportowym autem, które wjechało do Night City, jest Dodge Challenger SRT Demon 2018. Na drugą nóżkę dostaliśmy samochód Toyota Supra Mk5 (A90) 2020 HKS Bodykit.

Oba modele posiadają pełne wyposażenie dodatkowe, otwierany bagażnik i przednią maskę czy unikalne kolizje. Opony mogą się przebić, możemy włączyć długie/wsteczne światła i spojrzeć do pięknie wykonane niestandardowe wnętrza. Autka są również dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

Samochody wdrożył do gry moder posługujący się pseudonimem Cornmilf i jak czytamy w komentarzach jego projektów, jakość modów jest niezrównana. Zatem warto dać im szansę i zainstalować. A gdzie je pobrać i jak prezentują się samochody, zobaczycie na drugiej podstronie newsa.

Screeny z nowymi samochodami na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie