Mod do Cyberpunk 2077, dzięki któremu niemal dosłownie przeniesiecie się do Night City

Cyberpunk 2077 - grożenie bronią - PG
PC

Moder wykonał świetną robotę, przenosząc Cyberpunk 2077 na… VR. Efekt jest naprawdę godny podziwu, choć niepozbawiony wad, szczególnie dotyczących sterowania.

Night City w tym wydaniu jest jeszcze bardziej imponujące.

Cyberpunk 2077 z modem R.E.A.L. VR

LukeRoss to dość znany twórca modyfikacji do wielu gier. Kojarzyć go możemy przede wszystkim z serii modów R.E.A.L. VR. Jak sama nazwa wskazuje – ich celem jest umożliwienie korzystania z headsetu rozszerzonej rzeczywistości w grach, które domyślnie na to nie pozwalają.

Efekty pracy modera widoczne są gołym okiem dzięki najnowszej wersji, która wspiera Cyberpunka 2077. Polska produkcja od dłuższego czasu jest regularnie naprawiana, dzięki czemu w internecie pojawia się coraz więcej różnych modyfikacji. Jeżeli posiadacie zestaw VR, ciężko przejść obojętnie obok tego zachęcającego moda. No bo przecież nie da się odmówić Night City uroku, który może robić wyłącznie bardziej imponujące wrażenie w wydaniu VR.

Oczywiście modyfikacja nie jest pozbawiona wad. Głównym problemem jest fakt, iż wspiera w zasadzie jedynie pracę kamery. Oznacza to, że nie możemy sterować grą za pomocą klasycznego zestawu dołączanego do VR, a potrzebujemy pada bądź myszki i klawiatury. Co nie zmienia faktu, że takie obcowanie z produkcją od CDPR wydaje się niezwykle atrakcyjne. Pliki modyfikacji dostępne są jedynie na profilu Patreon autora, za dodatkową opłatą.

LukeRoss stworzył w przeszłości R.E.A.L. VR dla m.in. GTA V, Horizon Zero Dawn czy Red Dead Redemption 2. Z kolei polscy producenci z CDPR niedawno podziękowali graczom za wsparcie od czasu premiery.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie