Twórcy Cyberpunk 2077 dziękują graczom. Opublikowali wideo z małą podróżą w czasie

Cyberpunk 2077 - Jackie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno wprowadzono do gry Cyberpunk 2077 długo wyczekiwaną aktualizację 1.5. Ta m.in. dodaje wsparcie next-genowych funkcji, a także masę innych nowości, które spodobały się graczom. Pozytywny odbiór patcha to dobra chwila na podziękowanie ze strony CD Projekt RED.

Dziś w social mediach twórców CP2077 pojawiło się poniższe wideo. To skupia się na „małym cofnięciu się w czasie”. Idealnie obrazuje, jaka droga czekała grę aż do premiery i jak wyglądało jej wsparcie później. Być może podczas oglądania ujrzycie niejedną znaną twarz, ponieważ do stworzenia materiału wykorzystano ogrom reakcji z internetu na kolejne wieści o produkcji.

Chcieliśmy wykorzystać ten moment po wypuszczeniu aktualizacji 1.5 i ulepszenia dla konsol nowej generacji aby Wam podziękować. Droga, którą przebył do tej pory Cyberpunk 2077 była długa i kręta, ale fakt, że nam na niej towarzyszyliście i dzieliliście się swoimi opowieściami oraz twórczością, rozgrzewa nasze serca. Gdyby było to możliwe, podziękowalibyśmy każdemu z Was z osobna, ale mamy nadzieję, że to wideo przekaże co czujemy równie dobrze. 😉

– czytamy w opisie filmu z podziękowaniami twórców gry CP2077

Sam byłem tak bardzo pod wrażeniem roboty RED-ów przy okazji udostepnienia patcha 1.5, że aż musiałem się tym podzielić w osobnym felietonie. Link do wymienionego tekstu znajdziecie w tym miejscu.

A Wy jakie macie zdanie na temat stanu Cyberpunka po ostatniej aktualizacji?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie