Tak intymnych nowości w Cyberpunk 2077 dawno nie mieliśmy

Cyberpunk-2077-mod-pozy
Newsy PC

Cyberpunk 2077 otrzymał aktualizację 2.11, ale warto pamiętać, że swoje nowości do gry od CD Projekt RED wprowadza również sama społeczność.

Ogarnęliście już zmiany, jakie wprowadził patch 2.11 do CP2077? To teraz zobaczcie, nad czym pracuje scena moderska i co najczęściej pobierają fani gry. Na nexusmods wylądowały kolejne mody do Cyberpunk 2077, z których kilka wybiło się ponad przeciętność.

Cyberpunk 2077 z intymnymi i „modnymi” pozami

Tutaj zajmiemy się nowymi pozami, które dostali bohaterowie. Wśród nich bardzo gorące ujęcia. Jak zaznacza autor moda, jego projekt zawiera ręcznie robione pozy skupiające się na delikatnej intymności. Kilka ujęć z moda Poses Vol 01 zobaczycie na drugiej podstronie.

Drugi mod jest zdecydowanie grzeczniejszy i nazywa się Rev’s Poses (feat. Zwei and Veegee) – Covergirl Pack. Zestaw zawiera 26 pozycji, wszystkie w klimacie „in vogue”. Twórca moda stworzył coś dla osób, które czują klimaty abstrakcyjnej i nieco surrealistycznej mody.

Nowe pozy z pewnością przydadzą się podczas zabawy w robienie zdjęć, które umożliwia tryb fotograficzny w Cyberpunk 2077. Aby włączyć Photo Mode, należy użyć „N” na klawiaturze lub nacisnąć równocześnie dwa analogi na padzie.

Jak prezentują się nowe pozy w CP2077? Zobacz na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie