Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 ma świetną ciekawostkę dla niecierpliwych graczy

Twórcy Cyberpunk 2077 przygotowali zabawną ciekawostkę dla osób, które przedwcześnie uruchomią grę. Johnny Silverhand ma informację dla niecierpliwych graczy.

Pierwsze egzemplarze Cyberpunka 2077 już trafiają do graczy, a na wszystkich platformach wystartował preload gry. Oczywiście znalazło się kilka osób, które spróbowały uruchomić grę na PC jeszcze kilka dni przed premierą.

Użytkownik Reddita jmendoO2 podzielił się ciekawostką, która powitała go, kiedy spróbował odpalić swoją grę. Czy trzeba tutaj coś w ogóle dodawać?

Źródło: Reddit

Trzeba przyznać, że jest to całkiem kreatywny sposób na powstrzymanie graczy przed uruchomieniem produkcji. Warto wspomnieć, że Cyberpunk 2077 nie posiada zabezpieczeń DRM. Oznacza to, że jego pliki nie są objęte żadną blokadą przy kupieniu go na platformie GOG.

Warto jednak wspomnieć, że przedpremierowa, recenzencka wersja gry posiada pewne zabezpieczenia, które mają wpływać na płynność działania Cyberpunka. O sprawie poinformowała redakcja GamerNexus na swoim Twitterze.

Cyberpunk posiada aktualnie zabezpieczenie DRM, które jest aktywne tylko i wyłącznie w kopiach recenzenckich i jest znane z obniżania płynności rozgrywki. Nie będzie ono aktywne w dniu premiery, w związku z tym wszystkie testy (wydajności – przyp. red. ) nie odwzorują dobrze premierowej optymalizacji. CDPR ostrzegli nas przed tym, więc czekamy na dzień wydania gry.

-GamerNexus na Twitterze

Oznacza to, że opublikowane do tej pory wyniki najmocniejszych kart graficznych w Cyberpunku są średnio wiarygodne. Jeśli chcecie przekonać się o tym, czy gra dobrze zadziała na Waszym sprzęcie, to lepiej poczekajcie na premierę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się