Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – możecie już pobierać grę na wszystkich platformach

Preload Cyberpunk 2077 wystartował już na wszystkich platformach. Gracze, którzy kupili grę cyfrowo mogą pobierać nową grę CD PROJEKT RED.

Dzień premiery Cyberpunka 2077 zbliża się ogromnymi krokami. Pudełkowe wydania nowej gry CD PROJEKT RED są już pakowane do wysyłki przez obsługę sklepowych magazynów, a niektórzy szczęśliwcy otrzymali już swoje edycje kolekcjonerskie.

Redzi potwierdzili, że grę można już przedwcześnie pobierać na wszystkich platformach. Wyjątkiem jest tutaj Steam, na którym preload wystartuje o godzinie 17:00. Wszyscy posiadacze cyfrowego wydania gry mogą więc już szykować się na premierę, choć pamiętajcie, że z pewnością czeka Was jeszcze pobranie premierowego patcha, który może ważyć całkiem sporo.

Przy okazji Redzi przypomnieli graczom, że pieniądze za kopie gry zakupione na platformie GOG Galaxy trafiają bezpośrednio do spółki CD PROJEKT. Jeśli szczególnie mocno zależy Wam na wsparciu rodzimych deweloperów, to właśnie tam powinniście skierować swoją uwagę.

Po siedmiu latach oczekiwania w końcu się doczekaliśmy. Cyberpunk 2077 już za momencik trafi w ręce graczy na całym świecie i będziemy mogli na własnej skórze przekonać się, czy Night City faktycznie wypada tak dobrze, jak obiecywali twórcy.

Nie pozostaje nam już nic innego jak tylko poczekać te kilkadziesiąt godzin do premiery i pobrać grę z wybranej platformy lub wyczekiwać na dzwonek do drzwi od kuriera.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%