Cyberpunk 2077 - postacie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

CD PROJEKT RED punktuje najczęściej zgłaszane błędy z Cyberpunka 2077

CD PROJEKT RED podzieliło się listą najczęściej występujących w Cyberpunk 2077 błędów. Studio pracuje już nad ich wyeliminowaniem.

Cyberpunk niedawno otrzymał nową, całkiem dużą aktualizację. Gracze nadal znajdują w grze błędy, ale i tak jest już zauważalnie mniej. Ostatecznym świadectwem poprawy jest oczekiwany powrót do PlayStation Store.

CD PROJEKT RED postanowiło usprawnić komunikację z graczami i zwiększyło przejrzystość nadchodzących zmian. Na stronie wsparcia technicznego pojawiła się lista najczęściej zgłaszanych błędów. Nie ma ich zbyt wielu, ale są to dość poważne niedoskonałości.

 Przerwane milczenie – Takemura nie dzwoni nawet po ukończeniu innych zadań głównych, a postęp zadania blokuje się na celu „Sprawdź inne tropy albo poczekaj, aż Takemura będzie gotowy”.

• Podejrzenie cyberpsychozy: Dym na molo – Zadanie blokuje się w dzienniku bez żadnego celu, nawet po jego ukończeniu.

• Ekstremalne wrażenia – Stefan znika i nie można posunąć zadania naprzód.

Lista zamieszczona na stronie wsparcia CD PROJEKT RED

Oczywiście na wypunktowaniu problemów się nie kończy. Redzi informują, że powyższe błędy zostały zgłoszone deweloperom. Spodziewałbym się, że ich poprawki zobaczymy w następnej aktualizacji lub pomniejszym hotfixie. Kiedy? Tego na razie nie wiemy. Aktualizacje do tej produkcji CD PROJEKT RED pojawiają się zazwyczaj co parę tygodni.

Jeśli nie wiecie, czy Cyberpunk 2077 jest już gotowy do ogrania na PS4, zapoznajcie się z porównaniem działania gry przed i po aktualizacji 1.23.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się