Cyberpunk 2077 - V patrzy na motel

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 powrócił do PS Store. Wersję na PS4 kupujesz na własne ryzyko

Cyberpunk 2077 nareszcie zawitał do PlayStation Store. Pomimo wielu łatek, Sony wciąż ostrzega posiadaczy bazowej konsoli PS4.

Niedawno potwierdzono, że najnowsza produkcja CD PROJEKT RED wróci do cyfrowego sklepu PlayStation. Zgodnie z podanym terminem, grę można już kupić i pobrać w PS Store.

Najwyraźniej jednak Redom nie udało się doprowadzić tytułu do idealnego stanu na wszystkich konsolach Sony. PlayStation ostrzega, że granie na PS4 wciąż może być uciążliwe. Cyberpunk 2077 rzekomo nadal nie działa tak, jak chciałby tego wydawca.

WAŻNA INFORMACJA: użytkownicy nadal mają problemy z wydajnością w tej grze. Zakup do użytku w systemach PS4 nie jest zalecany. Aby zapewnić sobie najlepsze wrażenia z grania w Cyberpunk na PlayStation, graj na systemach PS4 Pro i PS5.

– czytamy w opisie produktu w PlayStation Store

Ostatnia aktualizacja gry nieco poprawiła jej działanie. Pierwsze porównania wskazują, że Cyberpunk 2077 zyskał nieco na płynności na PS4. Powiedzmy sobie jednak jasno, że FPS wahające się między 25 a 30 klatkami nadal nie gwarantują idealnie płynnej zabawy.

Być może w przyszłości Sony usunie ostrzeżenie o kiepskim działaniu gry. Na ten moment jednak Redzi muszą przygotować kolejne aktualizacje i kto wie, może niedługo uda im się jeszcze bardziej poprawić stan produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się