Koronkowe zestawy dla dziewczyn i potężny Cadillac już w Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 nowe stroje mod i cadillac
Newsy PC

Społeczność Cyberpunk 2077 wciąż zasypuje nas modami do gry. My wybieramy najlepsze projekty z ostatnich godzin, które wyjątkowo spodobały się graczom.

Powracamy z kolejnymi ciekawymi modami do gry od CD Projekt RED, które dopiero co pojawiły się w sieci i już widać, że szczególnie zainteresowały fanów CP 2077. Wyróżniają się ogromną liczbą pobrań i bardzo pozytywnym odzewem ze strony osób, które po nie sięgnęły. W ostatnich dniach polecaliśmy już dziewczyny ubrane w tatuaże oraz cyberpunkową Larę Croft z serii Tomb Raider. Była też Mazda Miata, która wygląda rewelacyjnie. Wszystko to zobaczycie w naszej sekcji „Mody do Cyberpunk 2077„. A teraz zobaczcie coś nowego, czyli pięknego SUV-a oraz nowe zestawy ubrań, w tym koronkowe podwiązki, szorty i topy.

Nowe mody do Cyberpunk 2077 – Cadillac i zestawy ubrań

Zacznijmy od auta, którym jest Cadillac Escalade (III) ESV Platinum. SUV został wprowadzony na ulice CP 2077 jako nowy pojazd i nie podmienia innego, którym już możemy jeździć w grze. Został świetnie odwzorowany i posiada pełne wyposażenie dodatkowe. Autor moda zadbał o niestandardowe wnętrze, kolizje, możliwość przebicia opon czy działające światła długie oraz wsteczne. Słowem, mod na wypasie.

Z kolei modyfikacja Meluminary X Veegee Sweetheart Boudoir Pt5 – Archive XL zawiera nowe ciuszki dla żeńskiej odmiany V. Paczka zawiera podwiązki w siedmiu kolorach, czternaście różnych naszyjników, osiem kolorów szortów i tyle samo różnych koszulek.

Screeny prezentujące nowe ubrania i potężnego Cadillaca na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie