Cyberpunk 2077 - postacie
0 komentarzy

Nowa łatka do CP2077 zajmuje się błędem, który moderzy już dawno naprawili

Do gry Cyberpunk 2077 w wersji PC trafiła mała aktualizacja. Produkcja powinna już poprawnie działać na starszych procesorach.

CD Projekt Red udostępnił nowy hotfix do gry Cyberpunk 2077. Ten ma naprawić działanie tytułu ma starszych procesorach, które nie obsługują AVX. Od teraz gra nie powinna się crashować. Co ciekawe, niedawno pisaliśmy o tym, że pojawiła się modyfikacja, która naprawiała właśnie ten błąd. Warto zaznaczyć, że hotfix nie zmienia wersji gry, czyli wciąż najnowsza to 1.3. Aktualizacja jest już dostępna do ściągnięcia na GoG, Steam oraz Epic Games Store.

Być może jest to już zalążek współpracy CD Projekt RED z modderami. Przypomnijmy, że Redzi zatrudnili kilku autorów modyfikacji do prac nad grą. Ci mają pomagać przy rozwoju produkcji, a także angażować się w projekty wspierające scenę moderską. Miejmy nadzieję, że dzięki wspólnej współpracy twórcom uda się jeszcze szybciej doprowadzić tytuł do satysfakcjonującego stanu.

Cyberpunk 2077 wyszedł w grudniu ubiegłego roku. Choć gra jest chwalona za fabułę i narracje, tak warstwa techniczna wciąż odbiega od normy. Redzi od pół roku starają się naprawić produkcję, wydając dość cyklicznie aktualizacje. Mimo to, gracze nie są zbyt zadowoleni z obecnego stanu gry. Ostatnio CD Projekt Red oświadczyło, że starają się wydać next-genowe wersje Wiedźmina 3 i Cyberpunk 2077 jeszcze w tym roku, ale nie wykluczają przesunięć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się