Oceny Cyberpunka 2077 wystrzeliły jak szalone na Steamie

Cyberpunk 2077 - medycy reanimują mężczyznę na ulicy, wokół zebrała się masa gapiów
PC

Po premierze niedawnej aktualizacji Cyberpunk 2077 odzyskał zaufanie graczy. Oceny na Steam nie pozostawiają wątpliwości – gra staje się coraz lepsza.

CD Projekt RED się zobowiązało i najwyraźniej plany naprawy sytuacji wcielają w życie.

Gracze w końcu zadowoleni Cyberpunk 2077

15 lutego 2022 roku wybiła data, której oczekiwali fani CP77 na całym świecie. W końcu, po dość długim oczekiwaniu, do gry trafiła nowa zawartość, a także szereg poprawek. Naprawiono wiele rzeczy, ale czy to może faktycznie przełożyć się na odbudowanie zaufania wśród graczy?

Wychodzi na to, że… jak najbardziej! Na karcie produktu na Steam możemy coraz częściej zauważyć pozytywne opinie graczy. Nowa aktualizacja 1.5 zadebiutowała 15 lutego, a już dzień później możemy zauważyć wyraźną tendencję wzrostową pozytywnych recenzji. Gracze (także nasi redakcyjny koledzy) zaczęli doceniać tytuł, który staje się coraz bardziej grywalny i kompletny.

Wielu graczy postanowiło odpowiedzieć pozytywnie na zmiany wprowadzone w niedawnym patchu. Poniższe komentarze pochodzą ze strony Steam i posiadają oryginalną pisownię.

Gra fajna otwart świat i poprawione błędy w patchu 1.5 sprawiają że gra jest w pełni grywalna jedyny minus to strasznie podobna fabuła przynajmniej jak narazie na początku

– twierdzi jeden z graczy w opinii na Steam

Czyli co? CP77 już działa jak powinien? Gdy znikają problemy techniczne, coraz większa liczba graczy zauważa pozytywne aspekty gry – scenariusz, postacie, czy po prostu wciągającą rozgrywkę.

W większości jest dobrze

Świetna fabuła i świetne postacie. Stan techniczny jest teraz całkiem dobry, chociaż wciąż wiele brakuje do ideału. Rozgrywka dostarcza wiele wrażeń i wciąga. Mimo swoich wad w postaci licznych bugów jest to naprawdę niedoceniona gra.

– głosi inna opinia

Mimo licznych niedoskonałości to naprawdę dobra gra a wierzę też że będzie się z biegiem czasu ulepszała i poprawiała (patche dodatki ew. mody), Choć nie jest to do końca mój klimat wolę Elfy wiedźminów i smoki to warto w nią pograć, też ma swój urok (choć tak wizja przyszłości jest mało powiedzmy romantyczna) też daje sporo frajdy i są tam ciekawe postacie które na długo pozostaną w pamięci. Zachęcam do zagrania wielu zakończeń naprawdę dają radę, Redzi dobrzy są w RPG.

– twierdzi kolejny gracz

Na ten moment średnia ocen wciąż daje jednak „w większości pozytywne opinie”. 75% recenzji graczy z ostatnich 30 dni jest pozytywnych. Wciąż jednak pojawiają się też negatywne noty.

Po spędzonych ponad 8 godzinach w grze mogę śmiało stwierdzić, że fabuła jest super i bardzo wciąga. Za to gra ma wiele bugów, błędów i złą optymalizacje. Zaktualizowałem dzisiaj do wersji 1.5 i Cyberbug się wypłaszczał. Odinstalowałem, zainstalowałem na nowo, na czysto i dalej się wypłaszcza. Po prostu gratulacje CDP za zrobienie takiego crapa.

– kolejny gracz wciąż negatywnie ocenia stan gry

Wygląda więc na to, że REDzi idą w dobrym kierunku, ale do ideału jeszcze trochę brakuje. Czekamy więc na dalszą zawartość i aktualizacje.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie