Nagie zdjęcia z romansów w Cyberpunk 2077. Nowość z aktualizacji zaskoczyła graczy

Cyberpunk 2077 - Panam
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Gracze Cyberpunk 2077 odnaleźli pewną ciekawostkę wprowadzoną w aktualizacji 1.5. Romanse mogą poskutkować otrzymaniem nagiego zdjęcia od niektórych postaci.

Na forum Reddit gry pojawił się zrzut ekranu potwierdzający, że rzeczoną fotkę można dostać między innymi od Panam. Niewykluczone, że podobne aktywności dotyczą też innych postaci, z którymi można romansować, jak chociażby Rivera i Judy.

Powyższa ciekawostka to jedna ze zmian wprowadzonych w systemie romansów w aktualizacji 1.5. CD Projekt RED potwierdziło, że relacje z niektórymi postaciami zostały wzbogacone o pewne szczegóły, które mają pozytywnie wpłynąć na odbiór tego elementu produkcji. Warto wymienić też chociażby nowe sceny, w których V obudzi się obok swojej wybranki lub wybranka.

Najnowszy produkt CD Projekt RED zyskał całą masę usprawnień w aktualizacji 1.5. Poza większymi zmianami fundamentów rozgrywki pokroju modyfikacji zachowania postaci niezależnych, deweloperzy wprowadzili też poprawki w systemie jazdy i dodali do gry trzy darmowe DLC. A to tylko niektóre z nowości, które trafiły do Cyberpunka 2077 w ostatnim czasie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie