Darmowe DLC do Cyberpunk 2077 dodadzą Johnny’ego Silverhanda z nagim torsem i nie tylko

Need for Speed Unbound czy Cyberpunk 2077? Świetny kreator postaci
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ekipa z CD Projekt Red pokazała dziś ponad 50 minut z grą Cyberpunk 2077 po aktualizacji 1.3. Twórcy omówili wiele nowości, zmian oraz informacji na temat nadchodzących DLC do gry.

Szczerze mówiąc, bardzo przyjemnie oglądało mi się dzisiejszy “let’s play”. 5 osób pracujących nad sukcesem Cyberpunk 2077 omówiło wspólnie nowości, które zadebiutują w patchu 1.3. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie ów update wejdzie w życie. Poniżej możecie znaleźć najważniejsze punkty dzisiejszego livestreamu.

Cyberpunk 2077 – nadchodzące nowości

  • W menu głównym pojawiło się okno związane z DLC.
  • Pierwsze darmowe DLC doda dwie kurtki – krwiście czerwoną, odblaskową oraz drugą ciemną, idealną na zimniejsze wieczory.
  • Drugie darmowe DLC uwzględni pomarańczowy, sportowy samochód – Archer Quarz “Bandit”. Osiągnie nawet prędkość 170 KM/h.
  • Trzecie darmowe DLC doda do gry nowy strój dla Johnny’ego Silverhanda. Nowa fryzura (wygolony bok), rozpięta czarna koszula ukazująca nagi tors oraz łańcuch doczepiony do spodni.
  • Uproszczony system craftowania przedmiotów – gracze nie muszę już klikać dziesiątki razy, aby stworzyć naraz większą liczbę przedmiotów.
  • Zresetowanie punktów doświadczenia przy pomocy waluty dostępnej w grze. Mechanizm dostępny z poziomu menu – nie ma potrzeby udawania się do konkretnych lokacji, aby skorzystać z tej opcji.
  • Usprawniono zachowanie kota w domu V. Ten wykonuje więcej czynności, jednakże nie doprecyzowano dokładnie, co takiego w tym przypadku dodano.
  • Twórcy gry poprawili system zarządzania pamięcią, co umożliwi im jeszcze sprawniejsze ulepszanie gry w kolejnych patchach.
  • W dzienniku zadań pojawiły się dodatkowe wzmianki, które ułatwią połapanie się w historii. Przykładowo, jeśli zadanie dotyczy walki z jednym z gangów, informacje na jego temat wyświetlą się w stosownym polu.
  • Poprawiono mini mapę, aby lepiej funkcjonowała podczas jazdy samochodem.

I to w zasadzie tyle z najważniejszych informacji z dzisiejszego livestreamu. Na szczęście lista nowości, zmian i poprawek z aktualizacji 1.3 jest naprawdę długa. W momencie, gdy na naszej stronie pojawią się patch notesy, zaktualizuję ten artykuł, byście w tym miejscu mogli do wspomnianego podsumowania przejść. Stay tuned!

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie