Cuphead wygląda bajecznie!

0 komentarzy

Jeśli z nostalgią wspominacie stare kreskówki, na pewno ucieszycie się na wieść o nowej grze firmy StudioMDHR.

W zapowiedzianym tytule wcielimy się w sympatycznego bohatera, którego zamiast głowy obdarzono kubkiem…Nie sądźcie jednak mylnie, że infantylna stylistyka przełoży się na pozbawioną wyzwań rozgrywkę. Produkcja ma być ukłonem w stronę graczy, lubujących się w wysokim poziomie trudności.

Akcja skoncentrowana będzie na prowadzeniu potyczek z bossami, co ma wymagać od nas olbrzymiej koncentracji i małpiej zręczności. Platformówka umożliwi również zabawę w trybie współpracy, co pozwoli na konfrontacje z niezwykle groźnym przeciwnikiem.

Przyglądając się pierwszym trailerom nie sposób odmówić Cuphead fantastycznej oprawy, przywodzącej na myśli kultowe animacje Disney’a z lat 30. Na chwilę obecną potwierdzono jedynie wersję na komputery klasy PC, której premiera przewidziana jest na rok 2014.

Cuphead oczarowuje piekną grafiką 2D:

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się