Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Cryptic Studios planuje wydanie kolejnego dodatku do Neverwinter

Tym razem zawędrujemy aż do Doliny Lodowego Wichru.

Jak informuje Craig Zinkievich (szef firmy) decyzja o usytuowaniu kolejnego rozszerzenia w tym miejscu ma związek z opiniami graczy. Darmowy dodatek zatytułowany Curse of Icewind Dale wprowadzi sporo nowych elementów związanych z trybem PVP (gracz versus gracz). Nie zabraknie także nowych wrogów, przedmiotów i nowych miejsca do zwiedzania. Zahaczymy m.in. o Caer-Konig, małe rybackie miasteczko, będące naszą bazą wypadową.

Zasadniczą rolę w dodatku odegra konflikt między dwoma stronnictwami: Arcane Brotherhood oraz Ten-Towners. Gdy opowiemy się po stronie jednej z frakcji pojawi się możliwość gromadzenia Czarnego Lodu. Jest to niezwykle drogocenny surowiec, który umożliwi stworzenie najpotężniejszych broni i pancerza. Nowością będzie także możliwość rozwijania naszego bohatera, nawet gdy przekroczył 60 poziom, a także dodatkowa ścieżka chwały dedykowana Strzelcowi i Łowcy.

Fabuła ma skupiać się na konfrontacji z magiem Akarem Kesselem, którego znać powinni czytelnicy książek fantasy z Trylogii Doliny Lodowego Wichru. Dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%