Crusader Kings 3 na 50-minutowym gameplayu

0 komentarzy

Do premiery trzeciej części strategii od Paradox Interactive pozostały trzy tygodnie. Twórcy podzielili się z graczami obszernym zapisem rozgrywki wraz z komentarzem.

50-minutowy gameplay pokazuje początkowy etap gry. Widzimy m.in. ekran wyboru ścieżki życia; przedstawiciele Paradox omawiają też rozbudowane mechanizmy intryg w produkcji.

Na najnowszą odsłonę serii fani czekali osiem lat. Crusader Kings było do tej pory połączeniem strategii i RPG-a – i tak będzie miało miejsce w trzeciej części. Wcielimy się we władcę średniowiecznego świata i przystąpimy do realizowania wybranych przez siebie celów.

„Trójka” nie będzie rewolucją w porównaniu z poprzednimi odsłonami; zamiast tego twórcy obiecali ulepszyć istniejące elementy gry. I tak Crusader Kings 3 zaoferuje między innymi czytelniejszy interfejs i bardziej intuicyjne rozwiązania.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się