Crusader Kings 3 ma datę premiery i nowy zwiastun [WIDEO]

0 komentarzy

Trzecia odsłona średniowiecznej serii od Paradox Interactive zadebiutuje 1 września. Informację o dacie premiery twórcy uzupełnili nowym zwiastunem z gry.

Około pół roku po zapowiedzi Crusader Kings 3 fani serii doczekali się ogłoszenia terminu premiery tytułu – ma on trafić do sklepów 1 września. Można już składać zamówienia przedpremierowe na strategię – i tak chociażby na Steamie zapłacimy za nią 179,99 złotych, a na Paradox Store – 49,99 euro.

Przy okazji twórcy ujawnili najnowszy materiał z produkcji. Wideo nie pokazuje gameplayu, ale i tak można obejrzeć – jest całkiem klimatycznie.

Na najnowszą odsłonę serii fani czekali osiem lat. Crusader Kings było do tej pory połączeniem strategii i RPG-a – i tak będzie miało miejsce w trzeciej części. Wcielimy się we władcę z czasów średniowiecznych i przystąpimy do realizacji wybranych przez siebie celów, takich jak zagarnianie nowych terytoriów czy bogacenie się na krucjatach. W porównaniu do poprzednich Crusaderów, trójka ma zaoferować czytelniejszy interfejs i bardziej intuicyjne rozwiązania.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się