Crime Boss: Rockay City na nowej rozgrywce. Czy Chuck Norris i inne gwiazdy wystarczą?

Crime Boss: Rockay City na rozgrywce. Celebryci i gwiazdy wystarczą?
Newsy PC PS5 Xbox Series

Crime Boss: Rockay City to gra przeładowana gwiazdami kina akcji z Chuckiem Norrisem i wieloma mu podobnymi. Pierwszy gameplay nie nastrajał pozytywnie, a jak to będzie z drugim?

Czy wiele znanych twarzy i całkiem interesująca koncepcja będąca nieco wariacją klimatu Vice City z PayDay’em wystarczą? Szczerze wątpię, dlatego też twórcy starają się przekonać do siebie graczy. Teraz za sprawą nowego, ale dość krótkiego filmiku z rozgrywką.

Głównym celem gry jest zdobycie jak największych wpływów i rozwijanie naszego kryminalnego imperium. Właśnie na tym segmencie skupia się nowy pokaz rozgrywki. Ciekawe, bo twórcy nie wybrali zbyt “wizualnie przyciągającego” elementu gry – aneksowanie terytorium odbywa się w menu i wystarczy parę kliknięć, aby dany rejon był pod naszą kontrolą. Oczywiście walka także jest, więc fani strzelanin nie powinni czuć się pominięci.

Twórcy wyłączyli możliwość komentowania materiału wideo, a “lajki” zostały dezaktywowane, więc nawet wtyczka nie powie nam, jak został odebrany ten filmik. Patrząc jednak na reakcje na poprzedni gameplay – nie było zbyt dobrze. Tym razem tytuł prezentuje się nieco lepiej, ale wciąż pozostawia wiele do życzenia. Czuć tu “budżetowością” i ciężko nie odnieść wrażenia, że większość finansów studia i wydawcy poszła na gwiazdy wielkiego ekranu.

Same misje reprezentują raczej klasyczny zestaw aktywności dla grupki znajomych. Istnieje spora szansa na to, że dla fanów kooperacji będzie to całkiem solidna gra. Czy reszta również poczuje się usatysfakcjonowana? No cóż, na to pytanie poznamy odpowiedź dopiero w dniu premiery gry – 28 marca 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie