Nowe wersje kultowych gier z PlayStation coraz pewniejsze na PC, Switch i Xbox One

Jedne z najlepszych gier na pierwsze PlayStation najpierw wylądowały w odświeżonych szatach na PS4, a teraz…

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, czyli remake trzech pierwszych odsłon kultowych platformówek od studia Naughty Dog, może pojawić się w tym roku na komputerach PC oraz konsoli Nintendo Switch. Takie wieści przekazywaliśmy Wam kilkanaście godzin temu, powołując się na słowa Maxa Arguilera, menadżera GB Eye, który udzielił się w raporcie dla Licensing Source Book Europe. Do tego nowa odsłona Crasha w 2019 roku! Dzisiaj pora na dalszą część opowieści…

Co ciekawe, artykuł z Licensing Source Book Europe został “poprawiony” w wersji online i nie znajdziemy w nim już żadnej wzmianki o tegorocznych wypustach Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oraz nowej części. Bądźmy jednak szczerzy – takich informacji nie publikuje się przez pomyłkę i po całym zamieszaniu sprawę próbuje się po cichutku pozamiatać pod dywan. Tylko, że – jak to się mówi – mleko się już rozlało i tyle.

Brytyjska redakcja Eurogamera pisze z kolei odnośnie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PC i SwitchNasze źródła słyszały to samo. Brytyjczycy z pewnością mają dobrych informatorów, zatem możemy być niemal pewni, że już wkrótce Activision ogłosi oczekiwane wieści. Wspomniany portal dodaje, że co prawda nie ma żadnej wzmianki o wersji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Xbox One, ale nie jest to wykluczone. Activision jeszcze nie skomentowało sprawy.

Kto z chęcią zagrałby w Crasha na swoim PC, Switch lub Xbox One?

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.