Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Powstał pierwszy mod do Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Co takiego zmienia?

Można się było tego spodziewać. Po ukazaniu się gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PC, gracze zaczęli kombinować z grą. Powstał więc pierwszy mod, który wprowadza jedną małą kosmetyczną zmianę.

Otóż model Crasha zmienia się w szkielet. Niby drobna rzecz, ale pokazuje, że furtka została otwarta i pewnie w ciągu kolejnych miesięcy będziemy oglądać wysyp następnych modów.

Jeśli jesteście zainteresowani modem, możecie go znaleźć w tym miejscu. Pamiętajcie jednak że pobieracie go na własną odpowiedzialność.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zawiera trzy pierwsze części popularnej gry zręcznościowej. Tym razem zostały one kompletnie odnowione pod względem graficznym. Jeśli nie mieliście okazji grać w pierwowzory, warto zapoznać się z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%