Słynna seria od Naughty Dog w tym roku może trafić na PC i Switch!

Przeciek dotyczący popularnej serii kojarzonej głównie z PlayStation.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, czyli remake trzech pierwszych odsłon kultowych platformówek od studia Naughty Dog, może pojawić się w tym roku na komputerach PC oraz konsoli Nintendo Switch. Wynika tak z wypowiedzi Maxa Arguilera, menadżera GB Eye, który udzielił się w raporcie dla Licensing Source Book Europe.

Max Arguile wypowiedział się w raporcie z perspektywy zeszłego roku: Nowa gra stanowiła ogromny sukces, jeśli chodzi o handel detaliczny bez wkładu na marketing. W przyszłym roku produkcja będzie dostępna szerzej (na PC i Nintendo Switch), a w 2019 roku pojawi się kolejna gra. Activision ma przygotowany 5-letni plan odnośnie serii, a GB Eye jest zadowolone z tego, że może zaangażować się w produkcję wszystkich produktów. Tutaj warto nadmienić, że GB Eye zajmuje się produkcją licencjonowanych gadżetów.

Wygląda zatem na to, że świetnie przyjęte Crash Bandicoot N. Sane Trilogy wskoczy na kolejne sprzęty, choć musicie pamiętać, że to nie jest jeszcze oficjalna informacja. Co do przyszłorocznej odsłony – stawiacie na powrót Crash Team Racing?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.