Counter-Strike: Global Offensive – pomysłowy sposób na oszustów!

Jeden z graczy postanowił nieźle zabawić się cudzym kosztem.

Nic nie frustruje bardziej niż osoby, które korzystają z różnych pomocy podczas grania online. Zdenerwowany oszustwami gracz Counter-Strike: Global Offensive – posługujący się nickiem AndroidL – postanowił coś z tym zrobić, a konkretniej – oszukać samych oszustów.


AndroidL przygotował zatem programik, który po zainstalowaniu miał zapewnić nam w Counter-Strike: Global Offensive odnawianie zdrowia, full amunicji, szerszy kąt widzenia, możliwość widzenia przeciwników przez ściany oraz inne cuda. Prawdę mówiąc, aplikacja rzeczywiście to wszystko oferowała, lecz posiadała również ukrytą zawartość – kod, który pozwalał systemowi Valve Anti-Cheat (VAC) na szybkie zlokalizowania oszusta, a co za tym idzie, zbanowanie jego konta.

AndroidL wypuścił trzy wersje swojego programu dopalającego Counter-Strike: Global Offensive. Pierwsze dwie uaktywniały zgłoszenie do Valve Anti-Cheat (VAC) po jakimś czasie, ostatnia już na samym starcie, czyli instalacji aplikacji i uruchomieniu gry, załatwiała oszustowi blokadę konta.

AndroidL szacuje, że dzięki jego programowi bana otrzymało około 3 tysięcy graczy Counter-Strike: Global Offensive. Aplikacje pobrało w sumie ponad 5,5 tysiąca osób. Wszystko w przeciągu dwóch tygodni.

Jak podoba się Wam taka walka z nieuczciwymi graczami?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • bez przesady

  moze od razu na psy powinien dzwonic xD

 • Derror

  Ja zrobiłem coś takiego do payday the heist :v tylko że.. psuło to komputer xD

 • Polopiryna

  Odnawianie zdrowia, nieskończona amunicja. cóż za bzdura i podkolorowywanie.

  • planetagracza

   E tam od razu bzdura. AndroidL sam pisał na Reddit, że jego program “gives infinite ammo/health” 😉

 • VAC

  Brawo dla tego pana

152 Shares
Share152
+1
Tweet