Counter Strike Global Offensive mod mapy

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Gracz odtworzył mapy z CS:GO w Unreal Engine 5 [WIDEO]

Fan serii Counter Strike rekonstruuje Global Offensive na silniku Unreal Engine 5. Na razie ukończył dwie mapy. Pliki z modyfikacją są dostępne w internecie.

Gracz o pseudonimie Cloacked wziął się za odnawianie strzelaniny z 2012. Na tapecie utalentowanego moddera wylądowały do tej pory dwa poziomy z CS:GO: Dust2 i Inferno. Cloacked odtworzył je w Unreal Engine 5.

Pliki z modyfikacją możecie pobrać, udając się pod ten adres. Jeśli nie jesteście zdecydowani, to zerknijcie na poniższy filmik, który pokazuje odświeżone przez Cloacked tereny. W porównaniu do map z oryginalnej wersji gry, która powstała na silniku Source, zmodyfikowane poziomy wyglądają wspaniale.

Oczywiście trzeba pamiętać, że mod rekonstruuje jedynie mapy – nie znajdziemy tu żadnych przeciwników, broni czy czegokolwiek innego, z czym moglibyśmy wejść w interakcję. Żadnego gameplayu – wyłącznie eksploracja poziomów. Nie wiadomo, czy Cloacked rozszerzy swój projekt w przyszłości. Jeśli tak, to możliwe, że skupi się wyłącznie na lokacjach. Ale kto wie.

A jeśli chodzi o inne informacje dla fanów Counter Strike: Global Offensive, niedawno pisaliśmy chociażby o najnowszej aktualizacji do gry. Update przyniósł usprawnienia w matchmakingu i wprowadził parę pomniejszych ulepszeń dotyczących inteligencji botów i stabilności programu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się