Pasha po mistrzowsku trolluje internet. Counter-Strike 2 to “nowa gra, nowy silnik, będą wślizgi”

Counter-Strike 2 - Pasha trolluje graczy informacjami o grze
Newsy PC

Choć Counter-Strike 2 jest w zasadzie pewnikiem, wątpliwe jest, aby porzucił formułę serii. Pasha zdecydował się jednak nieco strollować niektórych graczy.

Czy Pasha faktycznie trolluje, czy po prostu twierdzi tak, aby się zabezpieczyć przed ewentualnym oskarżeniem o “wyciekanie” gry? Szczerze mówiąc niektóre z tych “informacji” brzmią tak niedorzecznie, że ciężko mi uwierzyć w to, że Valve mogłoby odważyć się aż tak zmienić formułę serii. Wiecie, CS to CS, a Call of Duty… no, to już trochę co innego.

Pasha trolluje na temat Counter-Strike 2

Niedawno jednak Pasha rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim i padło pytanie dotyczące Counter-Strike 2. Gra, jak już wiemy, pojawiła się w paru różnych przeciekach. Nawet wczoraj odkryto nowe pliki związane z pozycją, a nawet nawiązania do Left 4 Dead 3. W tym całym zgiełku (dez-)informacji wyłania się nieoceniony Pasha, który twierdzi, że zna osoby grające już we wczesny build gry.

To będzie nowa gra, nowy silnik, będą wślizgi, będzie tak, że możesz wślizgiem jechać i strzelać z karabinu. Myślę, że będzie można się kłaść, jak w COD-zie, jak w jakimś PUBG. Słuchaj, to będzie bardzo dziwne – Counter-Strike jest grą skillową, ale wiesz, jak to jest, może być nagle update, że kładziesz się, a w następnym updacie mogą to usunąć, bo będzie tak to cringe’owe, że nikt w to nie będzie grał.

– twierdzi Pasha

CS ze wślizgami? Strzelaniem w trakcie wślizgu? Możliwością leżenia? Tak, oczywiście – do tego jeszcze kluczowe elementy do rozgrywki, które Valve mogłoby szybko usunąć za sprawą aktualizacji. Wiele osób (w tym portale branżowe) najwyraźniej złapały się na specyficznego baita, choć sam zainteresowany przyznał na Twitterze, że “to taki bejcik”. Szanuję, Pasha, szanuję.

Niewykluczone jednak, że jest w tym ziarno prawdy. Jak wiadomo – CS2 faktycznie istnieje. Należy jednak pamiętać, iż raczej nie będzie to kompletnie nowa gra, a aktualizacja w stylu Overwatch 2, oparta na Source 2. Nie dysponujemy obecnie większą liczbą informacji, ale wychodzi na to, że Valve może nagle wydać betę w każdym momencie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie