Na Steam za darmo sprawdzisz nowy survival horror z bitwą pod Verdun

CONSCRIPT-demo-za-darmo-Steam
Newsy PC

Już dzisiaj możemy pobrać demo nowego survival horroru przenoszącego nas do ponurej rzeczywistości w 1916 roku. Wojenne Conscript przetestujemy za darmo na Steam.

Conscript to nowa gra od studia Catchweight, której wydaniem zajmie się sławne Team17. Tytuł powstaje na komputery PC oraz konsole PS5, PS4, Nintendo Switch oraz Xbox Series i Xbox One. Kto nie może się doczekać, może dzisiaj pobrać za darmo wersję demo ze Steam. A warto, ponieważ w tej pikselowej produkcji klimat niepokoju aż klei się do klawiatury.

Steam z nadchodzącą nowością do sprawdzenia za darmo

Twórcy gry tłumaczą, że Conscript zabiera graczy w głąb okopów I wojny światowej, oferując przeżycie typu survival horror inspirowane klasyką gatunku. Akcja rozgrywa się podczas bitwy pod Verdun w 1916 roku, a my wcielamy się w samotnego francuskiego żołnierza poszukującego swojego zaginionego brata.

Conscript oferuje wiele zakończeń, różnorodną broń białą i palną z czasów I wojny światowej oraz wiele sekretów do odblokowania. To, co szczególnie zwróciło moja uwagę podczas oglądania nowego trailera, to fenomenalny dźwięk. Sama grafika w konwencji pixel art oczywiście też daje radę, ale to co słyszymy, stanowi o prawdziwym klimacie gry. Z pewnością warto zagrać demo z podłączonymi słuchawkami.

Premiera pełnej wersji gry ma nastąpić w 2024 roku. Wersje konsolowe doczekają się również wydań pudełkowych.

Źródło: Steam

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie