Conan Exiles jednak później w Early Access. Mamy nowe screeny

Conan Exiles jednak później w Early Access. Mamy nowe screeny
Newsy PC PS4 XOne

Czyżby twórcy gry przestraszyli się krytyki?

Conan Exiles to nowa gra oparta na uniwersum stworzonym przez Roberta E. Howarda. Na początku tego miesiąca mogliśmy zobaczyć pierwszy gameplay i co tu dużo gadać – posypało się trochę niepochlebnych komentarzy, które dotyczyły oprawy graficznej produkcji.

Jak Conan Exiles wygląda, każdy może zobaczyć na świeżych screenach, które opublikowało studio Funcom. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że deweloper zdecydował się przełożyć wejście gry do programu wczesnego dostępu na Steam.

Jeszcze kilka tygodni temu słyszeliśmy, że Conan Exiles zawita w Early Access z początkiem września tego roku. Teraz twórcy informują poprzez platformę Valve, że stanie się to dopiero w styczniu 2017. Powód? Funcom twierdzi, że zyskał dodatkowe fundusze, które pozwolą usprawnić grę przed udostępnieniem jej graczom. Bardzo możliwe jednak, że za oficjalnym tłumaczeniem skrywa się po prostu fakt, że twórcy po głosach krytyki chcą usprawnić tytuł od strony wizualnej.

Jak by nie było, deweloper sam przyznaje, że nie chce wypuszczać w Early Access gry niestabilnej, pełnej błędów i niedokończonej. Liczymy zatem, że Conan Exiles będzie wyglądał również trochę lepiej w dalszej fazie produkcji.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie