Gwiazda serii horrorów Krzyk dzieli się opinią na temat kolejnego filmu. Czy doczekamy Krzyku 7?

krzyk 7
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Film Krzyk 7 nie ma łatwo. Co chwilę słyszymy kiepskie wieści na temat jego realizacji. A co na ten temat ma do powiedzenia aktor Mason Gooding?

Od pierwszych informacji na temat filmu Krzyk 7 mamy do czynienia tylko z tymi kiepskimi. Najpierw dowiedzieliśmy się, że Melissa Barrera została usunięta z obsady, a następnie, że z serii odeszła Jenna Ortega. W dalszej kolejności z filmu odszedł reżyser (Christopher Landon), a Nave Campbell oświadczyła, że wróci do serii tylko “we właściwych okolicznościach”. Wniosek widzów może być więc tylko jeden – franczyza zawisła na włosku. Iskrę nadziei rozpalił jednak Mason Gooding, grajacy Chada Meeks-Martina. W ostatnich z wywiadów stwierdził wszak, że jeśli Krzyk 7 ma szansę zarobić jakiekolwiek pieniądze (a ma), to film na pewno zostanie zrealizowany.

Krzyk 7 – czy film w ogóle powstanie?

Po tym co powiedział Gooding można wywnioskować, że z aktorem nie skontaktowano się jeszcze w sprawie angażu do Krzyku 7. Przypomina to zresztą komentarz Jasmin Savoy Brown sprzed kilku miesięcy, która wyraźnie oświadczyła, że jak dotąd nie otrzymała jeszcze żadego telefonu od producenta. Kolejną iskrę nadziei daje fakt, iż James Vanderbilt oraz Guy Busick wciąż są w załodze Krzyku, a ich zadaniem jest przygotowanie scenariuszu do “siódemki”.

Seria filmów Krzyk – kultowe horrory

“Krzyk” to kultowa seria filmów grozy, debiutująca w 1996 roku pod reżyserią weterana gatunku, Wesa Cravena. Opowieść o tajemniczym mordercy w masce Ghostface przyciągnęła widzów na całym świecie kombinacją napięcia, humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Seria zrewolucjonizowała gatunek, odwołując się do klasycznych konwencji horroru i jednocześnie je parodiując. Bogata w ikoniczne postacie, jak Sidney Prescott, “Krzyk” bawi się konwencjami i oczekiwaniami, tworząc atmosferę nieustannego zagrożenia. Znakomita mieszanka trzymającego w napięciu thrillera psychologicznego z elementami slasher filmu uczyniła z serii “Krzyk” fenomen kultury pop. Dźwięk ikonicznego krzyku Ghostface stał się rozpoznawalny na całym świecie, a seria zyskała miejsce w kanonie gatunku, wpływając na kolejne produkcje. Nic więc dziwnego, że fani z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek dobrych wieści na temat kontynuacji serii. Bądźmy dobrej myśli.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie