Ciemne zaułki Gadżetonu czyli kolejny dodatek do Hearthstone

hearthstone
Newsy PC

Sporo nowości czeka na graczy.

Kolejne rozszerzenie do Hearthstone, Ciemne zaułki Gadżetonu, otwiera wiele nowych możliwości. Nie myślcie sobie, że wystarczy wkroczyć do miasta jak gdyby nigdy nic i zgarnąć trochę łatwego grosza. Nowy Gadżeton stał się schronieniem dla przestępców wszelkiej maści. Rządzą w nim trzy największe szajki. Już za pierwszym węgłem zetkniecie się z przemytnikami, czarnorynkowymi handlarzami i zabójcami, lecz gdy zapracujecie sobie na ich zaufanie, odpalą wam działkę naprawdę chodliwego towaru: 132 nowe karty do wzbogacenia waszej kolekcji.

Właśnie dlatego w rozszerzeniu Ciemne zaułki Gadżetonu warto zyskać uznanie przywódców działających w mieście przestępczych rodzin. W skład każdej grupy wchodzą trzy klasy, które przybiły sztamę, żeby poszerzyć swoje strefy wpływów: Posępne Zbiry, Nefrytowy Lotos oraz Konfraternia.

W rozszerzeniu do Hearthstone pojawi się nowa mechanika – karty trójklasowe. Każda szajka ma swoje niepowtarzalne trójklasowe karty, których mogą używać tylko trzy należące do niej klasy. Każda z klas będzie miała własny, nowy styl gry, właściwy dla swojej organizacji, oraz niezwykłe moce niedostępne dla rywali.

Gdy tylko karczma w Gadżetonie otworzy swe podwoje, karty z rozszerzenia Ciemne zaułki Gadżetonu staną się dostępne na Arenie. Oprócz tego na Arenie będzie można wygrać pakiety kart z nowego rozszerzenia.

Źródło: Blizzard

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie