Child of Light trafi na PS Vitę

Świetna gra znana z platform stacjonarnych nie ominie przenośnej konsoli firmy Sony.

Premiera została zapowiedziana na lato bieżącego roku, a konkretnie na dzień 2 lipca. Kwota jaką będziemy musieli wysupłać chcąc się wcielić w małą Aurorę, została ustalona na 59 złotych. Ciężko jest jednak powiedzieć czy gra będzie umożliwiała korzystanie z funkcji cross-buy.

Child of Light to gra RPG w której nie brakuje sporej ilości zręcznościowych elementów. To co wyróżnia produkcję Ubisoftu to fenomenalna oprawa graficzna, która buduje mistyczny, bajeczny klimat. Ścieżka dźwiękowa doskonale komponuje się z akcją rozgrywaną na ekranie. Mechanika rozgrywki także nie pozostawia wiele do życzenia, nawet jeśli pojedynki są odrobinę za proste.


Posiadacze handhelda mając więc powód do radości, biblioteka gier przenośnej konsolki zostanie bowiem poszerzona o unikatowy tytuł, którego średnia ocen na portalu Metacritic wynosi 89% (mowa o wersji na PS3). Dacie się porwać przygodzie?

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet