Cenega wydawcą LEGO Worlds

lego-worlds
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Gra będzie w sprzedaży już za kilka miesięcy.

Cenega podaje, że do planu wydawnicznego firmy trafiło LEGO Worlds. Tytuł pojawi się 24 lutego 2017 roku w polskiej wersji językowej na konsolach Playstation 4 i Xbox One oraz na PC. Za lokalizację gry odpowiada QLOC.

W LEGO Worlds gracze mają szansę odkrywać skarby przeróżnych światów – od zabawnych po fantastyczne – pełnych zawrotnej wręcz liczby przeróżnych pojazdów oraz stworzeń, od kowbojów ujeżdżających żyrafy, przez wampiry straszące yeti, po walce, samochody wyścigowe i ogromne koparki. Użytkownicy wyruszą w podróż, której ukoronowaniem będzie osiągnięcie rangi architekta, pomagając w jej czasie napotkanym postaciom LEGO.

Światy i obiekty ożyją na setki sposobów, zarówno dzięki możliwości budowy klocek po klocku, umieszczania w światach gotowych konstrukcji LEGO, jak i używania narzędzi pozwalających na dostosowywanie kolorów oraz kształtów krajobrazu. Wieloosobowa gra sieciowa w LEGO Worlds da natomiast graczom możliwość odkrywania światów innych użytkowników, wspólnego tworzenia, a także zabawy w trybie współpracy lub rywalizacji w samodzielnie stworzonym otoczeniu.

Dodatkowy pakiet zawartości do pobrania, w którym znajdą się nowe postacie, pojazdy, uzbrojenie i więcej elementów z serii LEGO Agenci, zostanie udostępniony na systemach PlayStation 4 i pozostanie dostępny na wyłączność przez 90 dni.

Źródło: Cenega

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie