Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Cena The Last of Us Remastered spada

Sony w końcu zdało sobie sprawę, że przesadziło z początkową wyceną gry? W USA Sony obniżyło cenę The Last of Us Remastered. Gra będzie kosztować nie 60, a 50 dolarów. Nie jest to może spektakularna obniżka, ale dobrze, że chociaż o tyle udało się zmniejszyć cenę. Adam Boyes z SCEA stwierdził też, że ci, którzy zakupili pre-order w amerykańskim PS Store czy sklepach stacjonarnych, powinni otrzymać zwrot 10 dolarów w ciągu najbliższych dni. Niestety nie wiadomo, czy podobny ruch wykona Sony w Polsce. Jeszcze do niedawna cena The Last of Us Remastered w wielu sklepach wynosiła nawet 269 złotych! Chociaż zdarzają się wyjątki, gdzie produkcję można kupić taniej, czyli około 199 złotych.

Szkoda jednak, że tradycyjnie przelicznik z dolarów na złotówki nie będzie dla nas korzystny. Także jeśli nawet oficjalna cena będzie wynosić około 50 dolarów, w Europie zapłacimy za nią 50 euro, a w Polsce pewnie oficjalna cena wyniesie ponad 200 złotych. Trzeba więc liczyć na obniżki jak chociażby w sklepie Ultima.pl, gdzie gra została przeceniona właśnie na 199 złotych.

Tymczasem poniżej prezentujemy porównanie The Last of Us w wersji na PS3 z Remastered na PS4, które przygotował Eurogamer. Przypominamy też, że premiera The Last of Us Remastered już 29 lipca!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat The Last of Us? Przeczytaj pozostałe nasze newsy!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się