Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Legion samobójców: The Suicide Squad. Obsada pojawi się na imprezie CCXP Worlds

James Gunn zapowiedział obecność aktorów w trakcie trwania eventu CCXP Worlds.

Z tej okazji przedstawiono również plakat, który anonsuje obecność zespołu The Suicide Squad w trakcie trwania festiwalu filmowego. Ze względu na reżim sanitarny, CCXP Worlds odbędzie się formie online w dniach 4-6 grudnia 2020. James Gunn nie sprecyzował, kto dokładnie pojawi się na miejscu.

Comic Con Experience to brazylijski festiwal rozrywki, na którym prezentowane są: gry komputerowe, komiksy, seriale czy filmy. Pierwsza edycja została zorganizowana w São Paulo, w grudniu 2014 roku.

Jak myślicie, jakiego członka obsady ujrzymy w trakcie eventu: Margot Robbie (Harley Quinn), Idris Elba (Bloodsport), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller) czy Jai Courtney a może Kapitana Boomeranga ? Największym zaskoczeniem byłaby chyba Sylvester Stallone, którego obecność w filmie potwierdził reżyser widowiska. Premiera filmu w USA została zapowiedziana na 06.08.2021 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się