Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Sylvester Stallone wystąpi w filmie Legion Samobójców

Gwiazda Hollywood Sylvester Stallone zagra w filmie Legion Samobójców.

Reżyser James Gunn poinformował, że amerykański aktor zagra w kolejnej części produkcji traktującej o grupie złoczyńców znanych z uniwersum DC. Dotychczas nie sprecyzowano w kogo wcieli się 74-latek. Znamy jednak role przewidziane dla pozostałych osób, które zagrają w filmie, możemy spodziewać się m.in.: Margot Robbie (Harley Quinn), Idris Elba (Bloodsport), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller) czy Jai Courtney jako Kapitan Boomerang.

Scenariusz widowiska ma dotyczyć tajnej misji przydzielonej antybohaterom, którzy mają udać się na wyspę Corto Maltese na obszarze Ameryki Południowej. Ich celem będzie zniszczenie tajemniczego, nazistowskiego kompleksu zwanego Jotunheim, w którym więziono ludzi i przeprowadzono na nich nieetyczne eksperymenty.

Nie możemy się doczekać aż zobaczymy w akcji Sylvestra Stallone, jak myślicie kogo zagra? Przypominamy, że dotychczas wcielił się chociażby w takich kultowych protagonistów jak: John J. Rambo, Rocky Balboa czy sędzia Joseph Dredd.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%