Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Castlevania: Lords of Shadow 2. Będzie hit czy wielki niewypał?

Castlevania--Lords-of-ShadoPierwsze recenzje nie pozostawiły na grze suchej nitki… choć czy można temu wierzyć?

Castlevania: Lords of Shadow 2 trafi na sklepowe półki 25 lutego. Drakula zawita na PC, X360 oraz PS 3. Producent podgrzewa atmosferę zapowiadając edycję kolekcjonerską. Zamiast małego pudełeczka dostaniemy wielki sarkofag. Filmik pokazujący unboxing robi spore wrażenie.

Castlevania: Lords of Shadows 2: Dracula’s Tomb Edition – unboxing

Czar jednak pryska, kiedy przypomnimy sobie doniesienia o pierwszych recenzjach gry. Było o nich głośno na początku tego miesiąca. – Serwis Edge przyznał produkcji jedynie 4/10. Game Informer wystawił ocenę 6/10 – informowały polskie i zagraniczne portale.

Ponoć recenzenci podkreślali, że gra nie wprowadza do serii żadnych nowości, a kamera, która powinna śledzić naszego bohatera, potrafi czasem nieźle sfrustrować. Do tego dochodzi niski – według recenzentów – poziom grafiki w niektórych lokacjach. Czy można temu wierzyć? Choć wieści o niskich notach się pojawiały, samych recenzji przecież nie widzieliśmy.

Nie wiadomo więc do końca, czy zarzuty wobec Castlevania: Lords of Shadow 2 rzeczywiście się potwierdzą. Przecież niektóre portale, które pocinały w demo gry, pisały o niej w samych superlatywach. Zatem jak jest naprawdę? Hit czy wtopa? No cóż… przekonamy się już za kilka dni, po premierze.

Na koniec pierwsze kilkanaście minut z rozgrywki! Podoba się?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się