Polacy zapraszają na mroczną przygodę. Nowy gameplay

Studio 7Levels opublikowało dziś krótki film pokazujący fragmenty rozgrywki z nadchodzącej produkcji Castle of Heart, gry z gatunku action platformer, która będzie dostępna ekskluzywnie na konsoli Nintendo Switch.

Grę będzie można zakupić poprzez Nintendo eShop w Europie, Ameryce Północnej i Australii od 23 marca w cenie 14.99 USD/59 PLN.

Akcja fragmentów ukazanych w wideo rozgrywa się w środowisku Dark Forest i pokazuje dynamiczne walki, pełną detali grafikę 3D i atrakcyjną estetykę gry, inspirowaną mitologią słowiańską. Każde z unikalnych środowisk stawia przed graczem inne wyzwania i wrogów do pokonania.

Bohaterem Castle of Heart jest rycerz, którego klątwa złego czarnoksiężnika przemieniła w kamień – co w konsekwencji powoduje nieustanne kruszenie się ciała i utratę energii, którą odzyskać możemy m.in. unicestwiając przeciwników. Kiedy pasek energii osiągnie krytyczny poziom bohater traci jedno ramię, co prowadzi do niemożliwości używania dodatkowej broni. Tych łącznie do zdobycia jest ponad 50 rodzajów. Gra oferuje 20 poziomów osadzonych w 4 zróżnicowanych środowiskach, przekładających się na ponad 7 godzin intensywnej rozgrywki. Wykorzystuje też unikalne możliwości Nintendo Switch, m.in. HD Rumble.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.