Darkfantasy i mityczne miejsca w Polsce. Jest data premiery

Castle of Heart zapowiada się na niezłą zabawę dla fanów gatunku actionplatformer. Jest data premiery, nowy zwiastun oraz cena.

7Levels, polski niezależny developer, z przyjemnością ogłasza, że jego gra z gatunku actionplatformer, Castle of Heart, zadebiutuje poprzez Nintendo eShop 23 marca 2018 w Europie, Ameryce Północnej i Australii. Cena gry w Polsce będzie wynosiła 59 PLN.

Castle of Heart to platformowa gra akcji w klasycznym stylu, w której gracze przejmują kontrolę nad rycerzem, zamienionym w kamień klątwą złego czarnoksiężnika. Nasz dzielny bohater musi przebyć trudną drogę od wioski, której mieszkańcy zostali zamienieni w głazy, do zamku mrocznego tyrana, ucząc się pokonywać przeszkody i przeciwników czekających na niego w kolejnych poziomach.

Castle of Heart oferuje graczom piękną i pełną detali grafikę 3D ze zmieniającymi się krajobrazami, pogodą oraz bardzo szczegółowymi tłami. Estetyka i bestiariusz tej produkcji są w równej mierze zainspirowane mitologią słowiańską – z elementami niektórych lokacji wzorowanymi na znanych, mistycznych miejscach w Polsce – i atmosferą darkfantasy, tak charakterystyczną dla najlepszy tytułów actionplatformer ze złotej ery tego gatunku. Wszystko to czyni Castle of Heart doskonałą mieszanką klasycznych wpływów i nowoczesnego podejścia do tworzenia gier, wzbogaconą wykorzystaniem unikalnych możliwości platformy Nintendo Switch, która zauroczy zarówno miłośników gatunku, jak i osoby dopiero zaczynające z nim przygodę.

NAJWAŻNIEJSZE CECHYCASTLE OF HEART

  • Unikalny bohater: rycerz zmieniony w kamień, który musi zbierać energię pokonanych przeciwników, by uniknąć rozpadnięcia się na kawałki
  • 20 zróżnicowanych poziomów w 4 pięknych środowiskach, luźno inspirowanych prawdziwymi miejscami
  • Około 50 typów krótko i długodystansowych broni, pozwalających każdemu wypracować swój unikalny styl walki
  • Wsparcie HD Rumble, wzbogacające doświadczenia płynące z gry
  • Minimum 7 godzin wciągającej, ekscytującej rozgrywki
  • Epickie starcia z bossami na końcu każdej z lokacji
  • Zapierająca dech w piersiach oprawa graficzna

Castle of Heart ukaże się ekskluzywnie na platformę Nintendo Switch w dniu 23 marca 2018 roku.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.