Zobaczcie, co wyszło z zeszłorocznego żartu CD Projekt RED. Kupilibyście coś takiego?

Figurka Geralta w kąpieli z gry Wiedźmin 3 pojawiła się najpierw jako żart na prima aprilis. Następnie statuetkę urzeczywistnił PC Gamer, a teraz możemy zobaczyć oficjalny produkt.

Pamiętacie jedną z początkowych scen w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, kiedy to Geralt zażywał chwili relaksu w wielkiej balii wypełnionej wodą? Być może za jakiś czas każdy fan Białego Wilka będzie mógł postawić figurkę inspirowaną właśnie tą sceną przy własnym komputerze/konsoli.

Wiedźmin 3 – figurka Geralta w kąpieli

Figurka Geralta w kąpieli z Wiedźmina 3 została pokazana niedawno podczas Nowojorskich Targów Zabawek w zeszłym tygodniu. Statuetka została wykonana przez firmę Dark Horse za przyzwoleniem CD Projekt RED i jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach (źródło: Polygon), całość prezentuje się naprawdę zacnie. Pytanie tylko, czy figurka zostanie w ogóle wdrożona do sprzedaży? Póki co, statuetka nie ma określonej daty premiery, a według wspomnianego serwisu producent i polski deweloper nie są do końca zadowoleni z ostatecznego efektu. Być może po drobnych modyfikacjach znajdziemy ją w sklepach?

A jak Wam podoba się taki Geralt?

Figurka Wiedźmin w kąpieli początkowo była żartem

Przypominamy, że 1 kwietnia 2017 roku CD Projekt RED ogłosił, że już wkrótce do sprzedaży trafi figurka Geralta biorącego kąpiel (skala 1:10). Osoby zamawiające ją przedpremierowo, otrzymałyby w bonusie dostęp do zablokowanej zawartości w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Oczywiście taka figurka to blef, tak samo jak ukryta zawartość w Wiedźminie 3. Jednak…

Serwis PC Gamer uznał, że przedstawiona przez REDów figurka zasługuje, z pewnymi modyfikacjami, na urzeczywistnienie.

W poniższej galerii zobaczycie najpierw screen z Wiedźmina 3 przedstawiający Geralta w kąpieli, następnie fake’ową figurkę od polskiego studia, a dalej już wykonaną przez PC Gamer.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.