Jesteście ciekawi, co auta mają w środku? Oto gra dla mechaników

Produkcję poleca jeden z najpopularniejszych mechaników w Polsce.

Cenega przypomina, że premiera pudełkowej wersji gry Car Mechanic Simulator 2018 będzie miała miejsce już za tydzień, 21 lipca. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za lokalizację odpowiada wydawca. Grę poleca jeden z najpopularniejszych mechaników samochodowych w kraju Adam Klimek. Patronami medialnymi wydania jest Auto Świat oraz OTOMOTO.

Premierowe wydanie pudełkowe zawierać będzie dwustronny plakat oraz dodatek do pobrania z licencjonowanymi pojazdami marki Mazda: RX-3 Savanna oraz RX-7 o wartości 20 zł.


Ponadto w sieci sklepów Media Expert dostępna będzie Edycja specjalna gry zawierająca dodatkowo kamizelką odblaskową do samochodu z logo Car Mechanic Simulator 2018.

Car Mechanic Simulator 2018 rzuca wyzwanie graczom. Prowadź, naprawiaj, maluj i tuninguj samochody. Car Mechanic Simulator 2018 to również aukcje samochodowe, podczas których możesz kupować lub sprzedawać stare samochody z twojej kolekcji.

Tytuł będzie oferować wsparcie dla moderów już od dnia premiery, dzięki czemu w grze będą mogły pojawiać się nowe pojazdy przygotowane przez fanów, oraz personalizowana ścieżka dźwiękowa, która umożliwi ustawianie własnego podkładu muzycznego podczas rozgrywki. Z kolei tryb „Złomowisko”, który będzie później sprzedawany oddzielnie, postawi przed nami zadanie wyszukania konkretnego elementu spośród tysięcy części lub nawet całego samochodu, zakup za bezcen i sprzedaż z zyskiem.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

 • garry

  Nie jaram się symulatorami, chyba, że zrobią coś takiego z VR. Wtedy będę pierwszy w mexpercie po zestaw okulary + gra

  • Z VR to byłaby faktycznie dobra zabawa 🙂

   • smok

    No ja się dziwię, ze jeszcze czegoś takiego nie ma. Ustawili by to do testów w takich właśnie mediaexpertach czy innych i sprzedaż tych symulatorów by skoczyła. Tak mi się przynajmniej wydaje:) Ciekawe czy juz pracują nad takimi grami pod VR

    • Z kolei mi się wydaje, że to kwestia czasu. Takie gry są niemal stworzone idealnie pod VR – w końcu mamy tutaj widok FPP.

  • Z VR to byłaby faktycznie dobra zabawa 🙂

 • eson

  haha dobre, to niech jeszce zrobia dla hydraulików. Jak będzie to od razu biegnę do media expert po nią apóki co to kupuję fife.

  • Przy takich grach/symulatorach można się nieźle douczyć, serio 🙂

18 Shares
Share18
+1
Tweet