Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Capcom zapowiada odświeżoną wersję Resident Evil Zero

Poznaliśmy orientacyjną datę premiery, platformy docelowe, pojawiły się pierwsze materiały graficzne. Zapraszamy.

Kolejny odgrzewany kotlet od Capcom zapowiedziany. Jeśli jednak nie ograliście starych Residentów, powinniście przełknąć go ze smakiem. Resident Evil Zero pojawiło się najpierw na konsoli Nintendo GameCube, a następnie w odświeżonej formie na Wii.

Teraz tytuł z dopiskiem HD Remaster trafi na PC, PlayStation 3, PS4, X360 oraz Xboksa One. Gra zadebiutuje na wspomnianych platformach na początku 2016 roku. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze graficzki (jest również screen), które udostępnił deweloper.

Przypominamy, że Resident Evil Zero pozwala wcielić się w Rebeccę Chambers oraz Billego Coena. Prawie w każdym momencie rozgrywki możemy przełączyć się pomiędzy postaciami, co często jest niezbędne, by rozwiązać stojące przed nami zagadki.

Zero jest prequelem do serii Resident Evil, więc każdy fan serii powinien zapoznać się z tym tytułem. Kto nie miał szansy zagrać w oryginał, dostanie świetną okazję do nadrobienia zaległości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się