Capcom ma sporo gier do pokazania. Fani Resident Evil, szykujcie się

Resident Evil, Exoprimal i inne gry Capcomu na pokazie. Zapiszcie datę
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Capcom zapowiedziało, jakie gry zaprezentuje na targach Tokyo Game Show 2022. Znajdzie się nawet coś dla miłośników serii Resident Evil.

Oto marki Capcomu, które pojawią się na targach Tokyo Game Show 2022:

  • Resident Evil
  • Mega Man
  • Monster Hunter
  • Exoprimal
  • Street Fighter

Zombiacza seria Capcom zapewne będzie obecna na targach jedynie po to, aby pokazać tryb VR i DLC do Resident Evil Village. Wątpliwe, aby Japończycy mieli do zaprezentowania nowe materiały z remake’u RE4.

W tym roku obchodzimy 35. urodziny serii Mega Man. Wiemy, że Capcom ma w zanadrzu Mega Man Battle Network Legacy Collection i to ten pakiet zostanie zaprezentowany na TGS.

Kolejnym punktem programu ma być pokaz nowej darmowej aktualizacji Monster Hunter Rise: Sunbreak. Świeżutki dodatek do udanej gry akcji ma otrzymać jeszcze sporo zawartości.

Nie może też zabraknąć najświeższej marki Capcomu, Exoprimal. Ujawniono, że na Tokyo Game Show 2022 ujrzymy nowe materiały z gry i poznamy kolejne dinozaury, z którymi przyjdzie nam zawalczyć.

Na dokładkę Street Fighter 6. Capcom potwierdza, że na TGS poznamy kolejne szczegóły wyczekiwanej bijatyki i dostanie ona swój dedykowany panel.

Konferencje Capcomu na Tokyo Game Show 2022 odbędą się 15 września o godzinie 16:00 czasu polskiego oraz 16 września o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie