Capcom chwali się grafiką w odswieżonym Resident Evil i pokazuje klimatyczny zwiastun

Fani starych klimatów z zombie będą wniebowzięci.

Remaster Resident Evil to odświeżona wersja pierwszej części cyklu, która zadebiutowała w 2012 roku na konsoli GameCube. Ten tytuł był natomiast odświeżeniem hitu z 1996 roku. Poprawiona wersja dostanie naprawdę niezłą grafikę w porównaniu do wspomnianej edycji. Sami zobaczcie różnice w grafice.


Twórcy opublikowali w końcu pierwszy zwiastun nowego-starego Residenta, który od razu przywołuje wspomnienia sprzed lat. Najpierw mroczny las i zmutowane psy, które zmuszają naszych bohaterów do ucieczki. Później znana już rezydencja skrywająca sekret tajemniczego wirusa. To tutaj wszystko się rozpoczęło. Oprócz trailera Capcom chwali się nowymi screenami z Remaster Resident Evil. Wszystko zobaczycie poniżej.

Premiera odświeżonej wersji Resident Evil została zapowiedziana na początek przyszłego roku. Tytuł zmierza na PC oraz konsole PS4, Xbox One, PlayStation 3 i X360. Poprawiony survival horror ma oferować na konsolach nowej generacji rozdzielczość 1080p. Last-geny dostaną natomiast 720p. Na każdej platformie Capcom obiecuje płynność na poziomie 30 klatek na sekundę.

Remaster Resident Evil – zobaczcie zwiastun

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • WooEm

    Drobny blad, ona zadebiutowala w 2002 roku. odkopane ale zeby nie bylo niedomowien 😀

7 Shares
Share7
+1
Tweet