Tego w serii Call of Duty jeszcze nie było. Activision zapowiada wielki pokaz

Premierowa prezentacja oraz pierwszy fragment rozgrywki z trybu multiplayer oczekiwanego Call of Duty: WWII.

Począwszy od wtorku, 13 czerwca, odwiedzający LA Convention Center doświadczą pierwszego fragmentu rozgrywki z trybu multiplayer Call of Duty: WWII, skupionej na postaciach fabuły i nowych aktywności w Destiny 2, jak również uwielbianego, odświeżonego Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Call of Duty: WWII to powrót do pełnych akcji, ugruntowanych korzeni serii Call of Duty. E3 2017 to moment, w którym nastąpi światowe upublicznienie całkowicie nowego trybu multiplayer. Tworzone przez Sledgehammer Games Call of Duty: WWII oferuje mnóstwo nowych trybów wieloosobowych zawierających rozwiązania i innowacyjne elementy rozgrywki, które przerzucają graczy w miejsca z najbardziej rozpoznawalnych europejskich frontów II wojny światowej.

Gracze mogą zaciągnąć się do wojska przez wybór jednej z pięciu charakterystycznych dywizji z czasów II wojny światowej, zmieniając tym samym swoją perspektywę na zaangażowanie w karierę w trybie wieloosobowym. Dołącz do Dywizji Powietrznodesantowej, która rozpoczyna walkę, porusza się szybko i pozostaje cicho; do Dywizji Górskiej, gdzie skupieni strzelcy wyborowi są precyzyjni i zabójczy; do Dywizji Piechoty jako główna siła wbijająca się w przeciwnika; do Dywizji Pancernej, która wytacza najcięższe działa; lub do Korpusu Ekspedycyjnego, który podgrzewa atmosferę amunicją zapalającą. W dodatku do podstawowych doświadczeń wieloosobowych dostępnych do przetestowania na E3, gracze będą mogli sprawdzić Wojnę tworzoną we współpracy z Raven Software – fabularyzowany tryb zderzający żołnierzy Aliantów i Osi w drużynowych starciach o strategiczne cele.

Multiplayer Call of Duty: WWII oferuje dostęp do Kwatery Głównej, pierwszego w historii serii Call of Duty nowego spojrzenia na ekosystem wieloosobowy, dając społeczności całkowicie nowe sposoby na łączenie się, współzawodniczenie i interakcję.

Zamówienia przedpremierowe Call of Duty: WWII oferowane przez wybranych sprzedawców zawierają dostęp do Prywatnej bety zaplanowanej na dalszą część tego roku, dostępnej w pierwszej kolejności na konsoli PlayStation 4. W trakcie E3 gracze mogą osobiście sprawdzić nowy tryb wieloosobowy na PS4 Pro odwiedzając strefę Activision (#1001) w South Hall oraz strefę PlayStation (#4322) w West Hall.

Po epickiej, globalnej premierze rozgrywki, która miała miejsce w maju, Activision i Bungie szerzej zaprezentują Destiny 2, oferując uczestnikom dostęp do zupełnie nowej kampanii fabularnej, a także rywalizacyjnego i kooperacyjnego trybu wieloosobowego. Ponadto na miejscu będzie można sprawdzić w praktyce nową subklasę Strażnika, Arcstrider Hunter, którego główną zdolnością jest możliwość przywołania kostura Arc, przeznaczonego do walki w zwarciu. Uczestnicy będą mogli zagrać w Destiny 2 na PS4 Pro w strefie Activision (#1001) w South Hall, w strefie PlayStation (#4322) w West Hall oraz na PC w strefie NVIDIA (#5230) w West Hall.

Crash powrócił po tym, jak Activision rozwinęło pomarańczowy dywan na E3. Najpopularniejszy torbacz w świecie gamingu pojawi się na E3, a gracze będą mogli sprawdzić nowe poziomy w wersji HD dzięki zremasterowanemu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Kolejne innowacje w ramach tej marki zostaną zapowiedziane już na miejscu. Na uczestników, w ramach N. Sane Crash Experience (lobby South Hall) czekają stanowiska z grą, budki zdjęciowe oraz rozmaite nagrody rzeczowe.

Źródło: Activision, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.